Misyonumuz

Kurulduğu 1983 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışı genel müteahhitlik hizmetleri alanında çağın gerektirdiği teknolojik imkanları en üst seviyede kullanarak, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle çevre ve insan sağlığı faktörlerini temel alarak çağdaş yapılar üretmek, dünya standartlarında kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak ve Hedeflerimizi en üst düzeyde tutarak sürekli iyileştirmektir.

Vizyonumuz

Çağımızın gerektirdiği evrensel koşullara uyumlu olarak estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle, kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, bu sayede ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.

Kalite Politikamız

   Sirkeciler İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin temel hedefi en yüksek düzeyde koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

   Üstlenmiş olduğumuz ihaleli ve özel inşaat işlerinde; kaliteli,sağlıklı, projeye tam uyumlu ve kusursuz imalât yapmak,modern yapılar üretmek,çevreyi korumak temel ilkemizdir.

   İnşaat politikamız, öncelikli olarak sağlıksız yapılaşma olmayıp, çevreyi korumak, yeşil ile yapıları bir arada bütünleştirmeyi sağlamak, depremveya diğer doğal afetlere karşı, gerek proje bazında gerekse imalât aşamasında en üst düzeyde gerekli bütün önlemleri almayı görev edinmektir.

   İmalât ve inşaat çalışmaları sırasında; can güvenliği ve çalışan işçilerin sağlığı, her aşamada iş ve işçi güvenliği ve emniyeti, çevreye ve insan sağlığına zarar vermemek temel hedefimizdir.

   Konusunda en yüksek seviyeye ulaşmak için tüm kadromuz ile birlikte her aşamada beraber çalışmak, gelişmeleri takip etmek kalite politikamızdır.

Çevre Politikamız

   "İNŞAAT TAAHHÜT SEKTÖRÜNDE DOĞAYA SAYGI” ilkesinden hareketle bütün faaliyetlerimizin çevresel etkisini minimuma indirmeyi amaçlayan firmamızın yönetimi, çevreye zarar vermemek konusunda sürekli olarak dikkatli olacak ve doğal kaynakları korumanın yollarını arayacaktır.

   Kurduğumuz Çevre Yönetim Sistemini sürekli geliştirmek ve çevre kirliliğini önlemek amacıyla tüm çalışanlarımıza eğitim vermeyi, eğitimin sürekliliğini, yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idarî düzenlemelere, kendiliğinden tâbi olduğu diğer şartlara uymayı kabul ve taahhüt eder.